toreuse.pl - Rynek maszyn i urządzeń

tel.: 012 276 24 40
fax: 012 276 76 97
e-mail :pagum@pagum.com.pl
www (297):pagum.com.pl
O Firmie
P.P.PAGUM
Przedsiębiorstwo Produkcyjne "Pagum" istnieje od 1979 roku. Właścicielami firmy są Bogusław Papież oraz Małgorzata Zalejska.

Początkowo firma była prowadzona w małym lokalu w Skawinie. Dynamiczny rozwój małej firmy pozwolił na zaadoptowanie nowego, większego budynku (o pow. 4000 m2 ) w Borku Szlacheckim - niewielkiej miejscowości położonej w pobliżu Skawiny. W 1997 roku firma ostatecznie przeniosła się do nowego lokalu. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone zaplecze magazynowe oraz własne laboratorium.

P.P. "Pagum" s.c. produkuje wyroby gumowe na potrzeby motoryzacji. Są to elementy montażowe do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i ciągników. Przewody spełniają szereg wymagań oraz posiadają certyfikaty jakości.
Odbiorcami naszych produktów jest szereg firm motoryzacyjnych w kraju, m.in. Daewoo Motor Polska, Star Starachowice.

Drugi profil działalności firmy to produkcja wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej. Produkowane przez nas okna wytwarzane są w oparciu o technologię połączeń kątowych, która jakością oraz trwałością przewyższa typowe okna drewniane oraz PCV dostępne na rynku.

Proces produkcyjny w firmie oparty jest na systemach jakości wg norm ISO 9002 certyfikowany przez renomowaną niemiecką firmę TÜV.

Przedsiębiorstwo posiada dobre zaplecze maszynowe oraz własne laboratorium - specjalizuje się w produkcji wyrobów gumowych dla motoryzacji tj:

   * przewody przestrzennie kształtowane(wzmacniane i bez wzmocnienia) do układów chłodzenia
   * przewody rozgałęzione
   * przewody do benzyn i olejów
   * przewody podciśnieniowe
   * wyroby formowe z gumy oraz połączenia
   * guma - metal
   * wyroby z tworzyw sztucznych
   * wyroby techniczne pod indywidualne zamówienia

P.P.PAGUM
produkuje przewody gumowe do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników. Przewody spełniają wymagania ekologiczne, odpowiadają europejskim normom, posiadają certyfikaty PIMOT oraz orzeczenia OBR BOSMAL w Bielsko-Biała.

Głównymi odbiorcami firmy są:

   * DAEWOO MOTOR POLSKA - LUBLIN,  
   * STAR STARACHOWICE,  
   * WSW ANDORIA SA,  
   * DAEWOO NYSA - zakład samochodów dostawczych,  
   * HURTOWNIE - motoryzacyjne na terenie całego kraju,  
   * ODBIORCY NA RYNKU NIEMIECKIM ORAZ WSCHODNIM  

Firma w bardzo krótkim czasie od momentu zapytania ofertowego wprowadza do produkcji wg wymagań i wzoru klienta wyroby. Jest to możliwe poprzez własne biuro konstrukcyjne i wykonane we własnym zakresie formy - co w efekcie daje zadowolenie klienta.
Dodatkowe informacje
Liczba zatrudnionych: N/A
Średni roczny obrót: N/A
Produkcja Dystrybucja
Typ działalności:
Skontaktuj się z nami


dodano: 2008-11-13, wyświetleń: 6774, pakiet: Intro