toreuse.pl - Rynek maszyn i urządzeń

tel.: 022 862 23 69
fax: 022 862 23 68
e-mail :handlowy@hsmpolska.com
www (112):v-press.pl
O Firmie
HSM Polska SP. z o.o.
Firma HSM Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem firmy HSM Co. GmbH niemieckiego producenta urządzeń dla recyklingu.

Oferujemy:

- niszczarki biurowe i przemysłowe,
- systemy niszcząco-prasujące i prasy belujące,
- bardzo szeroką gamę pras hydraulicznych do odpadów o sile prasowania od 35 do 900 kN, w tym: prasy poziome, pionowe jedno- i wielokomorowe oraz prasy kanałowe,
- najnowsze rozwiązania dla przemysłowego niszczenia dokumentów tj. profesjonalne systemy niszcząco-prasujące o wydajności od ok. 300 do 2500 kg/h.


Firma HSM Co. GmbH została założona w 1971roku przez Hermann’a Schwelling’a, który do dziś jest właścicielem i Prezesem Zarządu firmy. Firma posiada swoje oddziały w Wlk. Brytanii, Stanach Zjednoczonych, a teraz również w Polsce oraz biura handlowe w Austrii, Holandii, Francji i Hiszpanii.

Firma HSM ma ponad 35 letnią tradycję w produkcji najwyższej jakości niszczarek biurowych, niszczarek przemysłowych, pras belujących a od roku 2001 HSM rozszerzył swój asortyment o gilotyny, trymery i systemy prezentacyjne.

Wysoka jakość produktów jest wynikiem szczególnej dbałości HSM w dziedzinie wdrażania nowych technologii. Świadczy o tym choćby fakt, że HSM ma opatentowanych 140 rozwiązań, które czynią urządzenia HSM niezwykle trwałymi i niezawodnymi.

Dla przykładu HSM jako pierwszy w świecie producent wprowadził do oferty niszczarki w 6 stopniu bezpieczeństwa i urządzenia te zostały zaaprobowane przez Departament Obrony USA.

Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem przedstawicielstw lub dystrybutorów, rozlokowanych na terenie całego świata. Lista Klientów użytkujących urządzenia HSM jest bardzo długa, dla przykładu w Polsce z niszczarek produkowanych przez HSM korzystają m.in. wojsko, banki, instytucje ubezpieczeniowe, firmy świadczące usługi niszczenia dokumentów i utylizacji odpadów, a także wiele firm prywatnych, dla których najważniejsze jest, aby posiadać niezawodny, trwały i jednocześnie ergonomiczny i estetyczny sprzęt służący do niszczenia zbędnej dokumentacji.
Dodatkowe informacje
Liczba zatrudnionych: N/A
Średni roczny obrót: N/A
Produkcja Dystrybucja
Handel Serwis i usługi
Typ działalności:
Skontaktuj się z nami
HSM Polska SP. z o.o.


dodano: 2009-05-29, wyświetleń: 17620, pakiet: Intro