toreuse.pl - Rynek maszyn i urządzeń

tel.kom.: 609510305
e-mail :sorextechnic@gmail.com
www (4):www.sorex-technic.pl
O Firmie
Sorex-Technic
Początki rozpoczęcia działalności firmy to rok 1989.  W okresie swojej działalności firma zajmowała się konstruowaniem i wykonywaniem specjalistycznych urządzeń dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego, obróbki drewna i przetwórstwa mięsnego. Przez kilka lat zajmowaliśmy się konstruowaniem i wdrażaniem unikatowych urządzeń do przetwarzania odpadów z folii na parafinę i olej napędowy.

Od kilku lat flagowym produktem firmy są profesjonalne zaginarki dekarskie, które to z powodzeniem konkurują z produktami najlepszych firm. Dynamiczny rozwój firmy jak i rozpoznawalna marka zwiększa grono nabywców w kraju i Europie. Zmiany konstrukcyjne jak i modernizacje maszyn, osprzętu i narzędzi są ciągle konsultowane z najlepszymi dekarzami.

Obecnie wdrażane są do produkcji nowe narzędzia i maszyny, tym samym rozszerzając asortyment naszej produkcji. Na wielu targach i wystawach wyroby nasze cieszyły sie dużym zainteresowaniem i uznaniem oraz niejednokrotnie zostały nagradzane wyróżnieniami.
Sorex-Technic produkty
Dodatkowe informacje
Liczba zatrudnionych: N/A
Średni roczny obrót: N/A
Produkcja
Typ działalności:
Skontaktuj się z nami
Sorex-Technic


dodano: 2014-04-07, wyświetleń: 8356, pakiet: Intro