toreuse.pl - Rynek maszyn i urządzeń

tel.: (32) 274 27 55
tel.kom.: 601 486 484
e-mail :biuro@attr.pl
www (7):www.attr.pl
O Firmie
ATTR - Automatyka Technik Transportu
ATTR Automatyka Technik Transportu jest firmą specjalistyczną w zakresie pokładowych systemów ważenia do maszyn wydobywczych i przeładunkowych, wyłącznym  przedstawicielem VEIgroup srl , włoskiego producenta systemów ważenia pokładowego .

Nowa seria wag - helperX - millennium5 - do ładowarek kołowych to aktualna odpowiedź włoskiego producenta, firmy VEI na zmieniające się potrzeby rynku w tym zakresie. Są kontynuacją znanej i cenionej w Polsce od lat serii wag - Millennium - Helper P5 - helper mini - wybranej i z powodzeniem stosowanej przez najpoważniejsze firmy w branży wydobycia i przetwórstwa kruszyw budowlanych i recyklingu.

Poza zaawansowaną technologią i eleganckim wyglądem modele helperX i millennium5 zachowują wszystkie funkcjonalne zalety swoich poprzedników, które dotąd stawiały produkty VEI na pierwszym miejscu wśród innych systemów tego typu umożliwiając szybki, płynny i dokładny załadunek przy maksimum komfortu operatora.

Łatwość obsługi, dokładność pomiarowa i szybkość ważenia w połączeniu z niezawodnością i możliwościami zarządzania danymi oraz niezaprzeczalną elegancją wykonania nadal czynią z systemów helperX i millennium5 najlepsze produkty w swojej klasie.

Diagnozowanie parametrów systemu oraz jego kalibracja może być wykonywana zdalnie (telefonicznie) oraz natychmiast po zgłoszeniu takiej potrzeby przez operatora. Owocuje to znaczną redukcją kosztów obsługi serwisowej bez konieczności oczekiwania na przyjazd ekipy serwisowej - nieoceniona zaleta w wypadku nagłej konieczności.

Automatyka Technik Transportu jest także przedstawicielem MC Electronics , włoskiego producenta elektronicznych systemów sterowania dla rolnictwa i przemysłu oraz niemieckiej firmy NBB Controls , producenta systemów zdalnego sterowania do maszyn i urządzeń przemysłowych.
Dodatkowe informacje
Liczba zatrudnionych: N/A
Średni roczny obrót: N/A
Dystrybucja Handel
Serwis i usługi
Typ działalności:
Skontaktuj się z nami
ATTR - Automatyka Technik Transportu


dodano: 2014-02-07, wyświetleń: 7375, pakiet: Intro