toreuse.pl - Rynek maszyn i urządzeń

tel.: (062) 78 29 602
fax: (062) 78 29 606
e-mail :modzelewska@zwmix.pl
www (62):www.zwmix.pl
O Firmie
Zakład Wielobranżowy MIX
Zakład Wielobranżowy "MIX" powstał w 1983 r. Od początku nasza firma związana była z branżą budowlaną i maszynową - zajmowała się produkcją materiałów budowlanych i elementów konstrukcyjnych oraz ich dystrybucją na rynku krajowym.

Podejmując współpracę z firmami z sektora usług telekomunikacyjnych wykonaliśmy i zmontowaliśmy dla operatorów polskiej telefonii komórkowej: Polkomtel S.A i PTC Era konstrukcje stalowe oraz uczestniczyliśmy w budowie dla amerykańskiej firmy AT&T światłowodowej sieci telekomunikacyjnej.

Obecnie profil działalności naszej firmy wyznacza przede wszystkim branża maszynowa. Z każdym rokiem umacniamy na rynku krajowym i zagranicznym swoją pozycję producenta i dostawcy części zamiennych dla maszyn związanych z przemysłem maszynowym oraz innymi dziedzinami gospodarki.

Uwzględniając różne potrzeby klientów oferujemy szeroki asortyment produkcji i usług. Podejmujemy się specjalistycznych prac konstrukcyjnych i modernizacyjnych wg własnej dokumentacji lub na życzenie klienta.

Kontakty handlowe na skalę międzynarodową umożliwiają nam realizację zadań związanych z importem trudno dostępnych części do maszyn. Pozycję Zakładu wzmacnia dodatkowo coroczna promocja towarów i usług na targach branżowych.

Dysponując wykwalifikowaną kadrą pracowniczą zapewniamy profesjonalną i szybką realizację zamówień. Ponieważ zaufanie i satysfakcja klienta są dla nas sprawą priorytetową, dokładamy wszelkich starań, by oferty zgodne były z jego oczekiwaniami.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zakład Wielobranżowy MIX oferuje części zamienne do obrabiarek takich jak: tokarki, frezarki, szlifierki, wiertarki.

     Oferujemy:

   * sprzęgła, hamulce i elektrosprzęgła  oryginalne produkcji polskiej, czeskiej, niemieckiej, bułgarskiej: Heid, Stromag, Ortlinghaus, Binder Magnete, Fumo, PSP Pohony, ZF oraz sprzęgła zamienne. W ofercie dostępne są również płytki oraz szczotkotrzymacze
   * hydraulika siłowa pompy, zawory, rozdzielacze, hydroakumulatory, filtry takich producentów jak: Orsta, Hydac, Vickers, Rexroth, Atos, Ponar- Wadowice
   * koła zębate, wałki, śruby, trzpienie, wrzeciona, tuleje
   * pneumatyka: zawory, siłowniki pneumatyczne, kompresory
   * smarowanie i chłodzenie: elektropompki do chłodziwa i olejów, węże elastyczne do chłodziwa, smarownice, dozowniki olejów i smarów
   * elektryka i elektronika: elektromagnesy, mikrowyłączniki, pakiety do CNC, liniały
   * akcesoria i normalia
   * oprzyrządowanie i narzędzia: uchwyty, podtrzymki, noże do gilotyn, głowice, stoły magnetyczne.


Wykonujemy remonty maszyn: tokarek, frezarek, szlifierek, gilotyn, wytaczarek. Oferujemy serwis obrabiarek oraz maszyny używane.
Dodatkowe informacje
Liczba zatrudnionych: N/A
Średni roczny obrót: N/A
Produkcja Dystrybucja
Handel Serwis i usługi
Typ działalności:
Skontaktuj się z nami
Zakład Wielobranżowy MIX


dodano: 2009-03-19, wyświetleń: 6047, pakiet: Intro