toreuse.pl - Rynek maszyn i urzdze


szukanie zaawansowane >>>

Porady i Rekomendacje

2014-05-16
Odpowiedni sprzęt do każdego zadania – Wykaszarki Husqvarna dla profesjonalistów
Wykaszarki idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie tradycyjna kosiarka nie da sobie rady. Dzięki nim szybko i bezproblemowo przytniemy każdy teren zieleni nawet na nierównej lub stromej powierzchni. Maszyny pozwalają z łatwością dostać się do trudnodostępnych miejsc, do których nie dotrą znacznie większe kosiarki. Wykaszarki marki Husqvarna gwarantują nie tylko skuteczne koszenie trawy na wąskich i krętych ścieżkach. Z ich pomocą pozbędziemy się również niepotrzebnych chwastów, utrzymując porządek i atrakcyjny wygląd terenów publicznych.

Odpowiednia pielęgnacja terenów zieleni to szereg zabiegów wykonywanych specjalistycznym sprzętem, przy wykorzystaniu wiedzy ogrodniczej. Aby praca była wydajniejsza warto wybrać uniwersalną maszynę, którą można wykorzystać do wielu różnych prac. Przy wyborze sprzętu należy wziąć pod uwagę:  wielkość i ukształtowanie terenu, ilość architektury ogrodowej, preferowany sposób zagospodarowania skoszonej trawy i inne zadania jakie mamy do wykonania .

Pełna użyteczność

Wykaszarki przydatne są zwłaszcza przy precyzyjnym dokaszaniu brzegów trawnika przy krawężnikach, rabatach czy płotach działek. Profesjonalne modele wykaszarek marki Husqvarna dzięki swojej dużej mocy, poradzą sobie również, jeżeli trawa będzie zbyt wysoka na zastosowanie tradycyjnej kosiarki. „Decydując się na zakup wykaszarki należy wybrać urządzenie z regulowanym, asymetrycznym uchwytem. Jest to bardzo istotny element, ponieważ dłuższa praca maszyną tego typu może obciążyć plecy i ramiona. Dostosowany uchwyt zmniejszy dyskomfort górnej części ramion sprawiając, że głowica tnąca będzie centralnie przed użytkownikiem. Zdecydowanie zwiększa to efektywność pracy. Ponadto urządzenia dla profesjonalistów muszą być wytrzymałe i mocne – zakup sprawdzonej marki to inwestycja w własną firmę - powiedział Paweł Przywózki, Manager ds. sprzedaży maszyn profesjonalnych  w firmie Husqvarna Poland.

W każdej sytuacji

Profesjonalna wykaszarka powinna cechować się trwałością, wygodą i wszechstronnością. Tylko te cechy, gwarantują dobrze wykonaną pracę. Bardzo ważne jest, aby urządzenia zapewniały niski poziom drgań, który jest niebezpieczny dla zdrowia operatorów urządzeń. Uchwyt wykaszarek Husqvarna ustawiony jest pod kątem siedmiu stopni, dzięki czemu urządzenie tnące znajduje się zawsze bezpośrednio przed użytkownikiem, ograniczając jego wysiłek do minimum. Taki sposób mocowania umożliwia również wykonywanie takich samych ruchów po prawej i po lewej stronie.

Użytkowanie profesjonalnych i solidnych maszyn to gwarancja nowoczesnej technologii, mniejsze przestoje urządzeń, a co za tym idzie oszczędności czasu, pracy i pieniędzy.  Równie ważna w przypadku sprzętu, który wykorzystywany jest w  pracy zawodowej jest ich obsługa posprzedażowa oraz doradztwo autoryzowanych przedstawicieli. „W Polsce sieć sprzedażowo - serwisowa Husqvarna to ponad 400 punktów, które nie tylko oferują fachowe wsparcie techniczne, ale również doradzają w doborze odpowiedniego sprzętu lub w sposobie finansowania zakupów”  - dodaje Paweł Przywózki. Przed dokonaniem wyboru dostawcy sprzętu, warto zwrócić również uwagę na całe portfolio danej firmy. Daje to komfort doboru odpowiedniego rozwiązania do konkretnego przypadku i możliwość wybrania jednego dostawcy sprzętu z kilku grup produktowych.


Sprawdzone rozwiązania dla zawodowców

Wykaszarka Husqvarna 525RX
Mocna, lekka i wygodna. Bezlitosna dla trawy i zarośli, przyjazna dla Ciebie. Obecnie w Promocji w zestawie z ochronnikami słuchu z osłoną twarzy z plexi

Wykaszarka Husqvarna 535RX
Husqvarna 535RX to nowa wykaszarka w uniwersalnej klasie pojemności 35 cm3. Maszyna została skonstruowana do ciężkich, profesjonalnych zadań. Najwyższa wydajność osiągana jest dzięki dużej mocy, wyjątkowej ergonomii i trwałości maszyny.   Obecnie w Promocji w zestawie z ochronnikami słuchu z osłaną twarzy z plexi

Wykaszarka Husqvarna 545RX
Profesjonalna wykaszarka o wysokiej wydajności, wyjątkowo poręczna i ergonomiczna. Silnik X- Torq® zapewnia dużą moc i oszczędność paliwa.  Zoptymalizowana długość wału, przekładnia ustawiona pod kątem 35 stopni. W komplecie specjalne szelki Balance X.  Obecnie w Promocji w zestawie z ochronnikami słuchu z osłaną twarzy z plexi

* * *

Spółka Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe. Jest również europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających pod marką Gardena, a także wiodącym producentem narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego. Przychody netto za 2011 rok osiągnęły poziom 32 miliardów koron szwedzkich, a średnia liczba zatrudnionych pracowników wyniosła około 15.000 osób. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronie: www.husqvarna.com. 


Sprostać wymaganiom branży FMCG
Sprostać wymaganiom branży FMCGDodano: 2014-05-14
Doświadczenie, elastyczność oraz umiejętność ograniczania kosztów to tylko kilka wyzwań, stawianych przez branżę FMCG przed operatorem logistycznym. Rynek ten jest szacowny w Polsce na ponad 230 mld zł i stanowi bardzo atrakcyjną grupę docelową dla firm specjalizujących się z logistyce kontraktowej. Jak zatem sprostać wymaganiom związanym z zarządzaniem dystrybucją produktów szybkozbywalnych?

Zakres usług różnorodny jak branża
Dla włosów i skóry. Filtr prysznicowy UST-M
Dla włosów i skóry. Filtr prysznicowy UST-MDodano: 2014-05-14
Woda, której używamy do kąpieli, często zawiera chlor i substancje chloropochodne. Mają one negatywny wpływ na naszą skórę i włosy. Rozwiązaniem tego problemu może być prosty, niedrogi filtr prysznicowy, znajdujący się w ofercie firmy UST-M.

Zawarty w wodzie chlor osłabia cebulki włosów, co może się przyczynić do ich wypadania. To także wróg włosów farbowanych – sprawia, że tracą kolor i blask. Mycie twarzy w mocno chlorowanej wodzi...
Taśmy okienne – nowoczesny, ciepły montaż
Taśmy okienne – nowoczesny, ciepły montażDodano: 2014-05-08
Energooszczędność to pojęcie, którego od wielu lat używa się w kontekście branży budowlanej. Nowe budynki powstają w oparciu o restrykcyjne normy dotyczące oszczędzania energii, a istniejące obiekty często są modernizowane w taki sposób, aby generowały jak najmniejsze straty ciepła. W ich ograniczeniu pomoże wykorzystanie nowoczesnych okien i drzwi, które powinny być odpowiednio zamontowane.

Piękna pogoda sprzyja prowadzenia intens...
Zarządzanie i pozyskiwanie dokumentów – najnowsze trendy
Zarządzanie i pozyskiwanie dokumentów – najnowsze trendyDodano: 2014-05-08
Wydajne zarządzanie informacją to kluczowy czynnik, który odpowiada za efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Liczba dokumentów i danych, które na co dzień przetwarzane są przez pracowników, stale rośnie. Determinuje to konieczność wprowadzenia sprawnych narzędzi umożliwiających automatyzację procesów związanych z archiwizacją, zarządzaniem i pozyskiwaniem dokumentów.

Informacja stanowi bardzo wrażliwy zasób organizacji. Aby jej...