toreuse.pl - Rynek maszyn i urzdze


szukanie zaawansowane >>>

Porady i Rekomendacje

2014-05-14
Dla włosów i skóry. Filtr prysznicowy UST-M
Woda, której używamy do kąpieli, często zawiera chlor i substancje chloropochodne. Mają one negatywny wpływ na naszą skórę i włosy. Rozwiązaniem tego problemu może być prosty, niedrogi filtr prysznicowy, znajdujący się w ofercie firmy UST-M.

Zawarty w wodzie chlor osłabia cebulki włosów, co może się przyczynić do ich wypadania. To także wróg włosów farbowanych – sprawia, że tracą kolor i blask. Mycie twarzy w mocno chlorowanej wodzie jest również niewskazane dla osób o cerze naczynkowej – pierwiastek ten sprawia, że naczynka się rozszerzają. Wreszcie – podobnie jak twarda woda – wysusza on włosy i skórę.

Woda idealna do mycia

Filtr prysznicowy firmy UST-M jest niezwykle prosty w montażu – instaluje się go na baterii albo na słuchawce prysznica. W jego wnętrzu znajduje się aktywne złoże – węgiel aktywowany – które usuwa wody chlor, substancje chloropochodne oraz inne składniki wpływające niekorzystnie na skórę i włosy oraz powodujące uczulenia. Neutralna, biała obudowa filtra sprawia, że swoim wyglądem nie ingeruje on w wystrój łazienki.

Cena: 32 zł brutto www.ustm.pl

DODATKOWE INFORMACJE O FIRMIE

Firma UST-M Sp. z o.o. to polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. UST-M posiada w swojej ofercie filtry do użytku domowego i przemysłowego, pozwalające w prosty i ekonomiczny sposób poprawić jakość wody. Oferowany przez firmę komfortowy system centralnego odkurzania Vacu USM jest przyjazny dla alergików i pomaga utrzymać porządek bez dużego wysiłku i zbędnego hałasu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także przykłady innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników. Nazwy produktów oraz ich znaki graficzne są zastrzeżone.


Odpowiedni sprzęt do każdego zadania – Wykaszarki Husqvarna dla profesjonalistów
Odpowiedni sprzęt do każdego zadania – Wykaszarki Husqvarna dla profesjonalistówDodano: 2014-05-16
Wykaszarki idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie tradycyjna kosiarka nie da sobie rady. Dzięki nim szybko i bezproblemowo przytniemy każdy teren zieleni nawet na nierównej lub stromej powierzchni. Maszyny pozwalają z łatwością dostać się do trudnodostępnych miejsc, do których nie dotrą znacznie większe kosiarki. Wykaszarki marki Husqvarna gwarantują nie tylko skuteczne koszenie trawy na wąskich i krętych ścieżkach. Z ich pomocą pozbędziemy...
Sprostać wymaganiom branży FMCG
Sprostać wymaganiom branży FMCGDodano: 2014-05-14
Doświadczenie, elastyczność oraz umiejętność ograniczania kosztów to tylko kilka wyzwań, stawianych przez branżę FMCG przed operatorem logistycznym. Rynek ten jest szacowny w Polsce na ponad 230 mld zł i stanowi bardzo atrakcyjną grupę docelową dla firm specjalizujących się z logistyce kontraktowej. Jak zatem sprostać wymaganiom związanym z zarządzaniem dystrybucją produktów szybkozbywalnych?

Zakres usług różnorodny jak branża
Taśmy okienne – nowoczesny, ciepły montaż
Taśmy okienne – nowoczesny, ciepły montażDodano: 2014-05-08
Energooszczędność to pojęcie, którego od wielu lat używa się w kontekście branży budowlanej. Nowe budynki powstają w oparciu o restrykcyjne normy dotyczące oszczędzania energii, a istniejące obiekty często są modernizowane w taki sposób, aby generowały jak najmniejsze straty ciepła. W ich ograniczeniu pomoże wykorzystanie nowoczesnych okien i drzwi, które powinny być odpowiednio zamontowane.

Piękna pogoda sprzyja prowadzenia intens...
Zarządzanie i pozyskiwanie dokumentów – najnowsze trendy
Zarządzanie i pozyskiwanie dokumentów – najnowsze trendyDodano: 2014-05-08
Wydajne zarządzanie informacją to kluczowy czynnik, który odpowiada za efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Liczba dokumentów i danych, które na co dzień przetwarzane są przez pracowników, stale rośnie. Determinuje to konieczność wprowadzenia sprawnych narzędzi umożliwiających automatyzację procesów związanych z archiwizacją, zarządzaniem i pozyskiwaniem dokumentów.

Informacja stanowi bardzo wrażliwy zasób organizacji. Aby jej...